Liman taşımacılığı alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile en zor, en karmaşık görünen lojistik ihtiyaçlarınızı bile yaratıcı yaklaşımlarımızla, sorunsuz şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Yükünüzü, dünyanın tüm limanlarına güvenle ulaştırabilmek için liman taşımacılığında kullanılan tüm belgeleri eksiksiz şekilde hazırlıyor, liman taşımacılığı yapan firmalar arasındaki en uygun navlun fiyatlarını sunabilmek adına sektördeki tüm gücümüzü ve bağlantılarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Amacımız her zaman ihtiyacınızı doğru saptayıp, size en uygun ve en ekonomik çözüm yolunu üretmek. Bu sebeple ürün özelliklerinize bağlı olarak farklı konteyner seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Liman taşımacılığında kullanılan sistemlere göre, yükünüzün tamamı bir konteyneri dolduracak şekilde olduğunda FCL (Full Container Load – Komple Konteyner Yükü), yükünüz tüm konteyneri doldurmayıp, diğer müşterilerle paylaşmanızı gerektirdiğinde ise LCL (Less-Than-Container Load – Parsiyel Konteyner Yükü) seçenekleri kullanılabilmektedir. Servet Trans olarak biz de ürün yapınıza en uygun çözümü geliştirerek, sizlere hem FCL hem de LCL taşıma hizmetini kusursuz şekilde sağlamaktayız.

Ayrıca, sektörünüze özel üretim takvimlerini, güvenlik koşullarını, yasal gereklilikleri ve kalite standartlarını araştırıp, bu konular kapsamında yapılması gerekenleri dikkate alarak sadece size özel planlamalar yapmakta; limandan limana, kapıdan kapıya, depodan depoya taşıma hizmetlerimizle üretim modelinize uygun çözümleri sizlere sunmaktayız.